Angielski gigant uprzedzi Real Madryt przy wielkim transferze? Christian Falk przekazał nowe informacje

Angielski gigant uprzedzi Real Madryt przy wielkim transferze? Christian Falk przekazał nowe informacje
Lan Hongguang/Pressfocus
Josko Gvardiol pokazał się ze znakomitej strony na mundialu w Katarze, zwracając na siebie uwagę czołowych europejskich klubów. Christian Falk uważa, że piłkarz może wylądować w Premier League, choć zainteresowany nim jest także Real Madryt.
Obrońca RB Lipsk już ubiegłego lata znajdował się na liście życzeń Chelsea. Znakomity występ piłkarza podczas ostatnich mistrzostw świata sprawił, że znalazł się on na radarze innych zespołów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wśród nich wymienia się między innymi Real Madryt. Christian Falk spodziewa się, że Gvardiol jeszcze przez półtora roku zostanie w RB Lipsk. Jednocześnie nie wyklucza jednak innego scenariusza.
- Plotki o tym, że Josko Gvardiol zaoferował swoje usługi Realowi Madryt, nie są prawdziwe. W tej chwili jest bardzo zrelaksowany. Plan jest taki, że powinien zostać w obecnym klubie do 2024 roku - powiedział Falk.
- Jego przyszłość może być jednak przedmiotem dyskusji już najbliższego lata. Ciekawe, co zrobią Liverpool oraz Chelsea. Gvardiol nie ukrywał, że "The Reds" byli jego ulubionym klubem w dzieciństwie - przyznał.
- Zawsze marzył o przeprowadzce do tej drużyny. Kiedy widzimy, co się dzieje w tym zespole, jest jasne, że przydałby się tam nowy piłkarz na tę pozycję - ocenił.
- Ma oko na Przmier League, to oczywiste. Jeśli przyjdzie Real Madryt, to Gvardiol też się temu przyjrzy, ale nie oferował się klubowi. Zobaczymy, czy zainteresowanie "Królewskich" będzie poważne, bo mają dobrych graczy na tej pozycji. W tej chwili zwróciłbym więc większą uwagę na zespoły z Anglii - zakończył.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik10 Feb 2023 · 19:25
Źródło: CaughtOffside

Przeczytaj również