Ależ to zmieścił! Nagrodę Puskasa ma w kieszeni? [WIDEO]

Źródło: X / @geglobo
Alerrandro zdobył kosmiczną bramkę! To absolutnie jeden z najładniejszych goli w tym roku.
We wtorkowym spotkaniu brazylijskiej Serie A Vitoria Salvador mierzyła się z Cruzeiro. Widzowie mieli okazję obejrzeć spektakularne trafienie.
Po bramce Osvaldo z rzutu karnego w 25. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Cztery minuty później wynik podwyższył zaś Alerrandro.
Willean Lepo zacentrował w pole karne, lecz było to dość niedokładne podanie. Może i dobrze - po chwili piłkę niefartownie podbił Joao Marcelo.
Alerrandro nie kalkulował, gdy zobaczył zawieszoną w powietrzu futbolówkę. Złożył się do przewrotki na skraju pola karnego, huknął nie do obrony.
Golkiper gości, Cassio, mógł jedynie przyglądać się, jak posłana przez rywala petarda zmierza do siatki. Nawet najlepszy bramkarz nic by tu nie zdziałał.
Dla 24-letniego snajpera była to dziesiąta bramka w 39. występie w tym sezonie. Na pewno jednak najważniejsza, bo zwracająca uwagę świata.
Piękny gol nie pomógł jednak zapewnić Vitorii Salvador trzech punktów. Po dublecie Juana Dinenno Cruzeiro wyrównało stan rywalizacji na 2:2!
Michał Boncler23 Aug · 14:00