Ależ to mógł być gol! Kosmiczny strzał piłkarza Ekstraklasy [WIDEO]

Screen/Twitter
Sparing Lechii Gdańsk z Chojniczanką Chojnice mógł być okupiony w piękną bramkę. O krok od umieszczenia piłki w siatce po strzale nożycami był Maksym Chłań. Piłka minęła jednak poprzeczkę.
W środę piłkarze Lechii Gdańsk rozegrali swój pierwszy sparing przed rozpoczęciem nowego sezonu Ekstraklasy. Na inaugurację przygotowań beniaminek zremisował z Chojniczanką Chojnice 1:1.
Już w drugiej minucie spotkania bramkę dla Lechii zdobył Jakub Sypek. Chwilę później podwyższyć mógł Tomas Bobcek. Trafienie słowackiego napastnika zostało jednak anulowane przez sędziego.
Intensywny początek meczu w wykonaniu zespołu Szymona Grabowskiego nie wystarczył jednak do zwycięstwa. Przed końcem pierwszej odsłony do remisu (1:1) doprowadził Krzysztof Drzazga.
W 68. minucie spotkania bohaterem Lechii mógł zostać Maksym Chłań. Ukraiński atakujący dostał bardzo dobre dogranie z bocznego sektora boiska, a następnie złożył się do uderzenia nożycami.
Na nagraniu opublikowanym przez dziennikarza Meczyki.pl, Błażeja Łukaszewskiego, widać, że strzał 21-latka przeleciał na bramką Chojniczanki. Do pięknej urody trafienia brakowało naprawdę niewiele.
Poprzedni sezon na zapleczu Ekstraklasy był bardzo udany dla młodzieżowego reprezentanta Ukrainy. Na przestrzeni całych rozgrywek zanotował on 24 występy, dziewięć bramek oraz sześć asyst.
Piotr Sidorowicz 03 Jul · 18:10
Źródło: Twitter