Ależ gol Linettego! Kapitalne tygodnie Polaka [WIDEO]

Screen Eleven Sports
Karol Linetty zdobył piękną bramkę dla Torino! Reprezentant Polski trafił do siatki w meczu z Cagliari.
W połowie października ogłoszono, że Karol Linetty został kapitanem Torino. Środkowy pomocnik przejął opaskę od kontuzjowanego Duvana Zapaty.
Pierwszym meczem w nowej roli okazało się ligowe starcie z Cagliari. 29-latek uświetnił swój występ przepięknym golem. Do siatki trafił w 55. minucie starcia.
Wszystko zaczęło się od przechwytu autorstwa reprezentanta Polski. Linetty chwilę zmagał się z bólem, ale szybko wstał, podłączył się do akcji i spuentował ją znakomitym uderzeniem z dystansu. Simone Scuffet nie miał szans.
Tym samym Torino objęło prowadzenie 2:1. Przewaga nie utrzymała się jednak długo. W 74. minucie wyrównał Palomino.
Chwilę później Linetty został ściągnięty z boiska. Kapitan turyńczyków ustąpił miejsca Gvidasowi Gienitisowi. Ze swojego występu mógł być jednak bardzo zadowolony.
Tego samego nie powie jego klub. Niedzielna potyczka skończyła się porażką 2:3 (1:1). Cały w ekipie z Turynu rozegrał też Sebastian Walukiewicz.
Hubert Kowalczyk20 Oct · 19:45