Alba odpalił armatę. Tak strzela w barwach Interu Miami [WIDEO]

Twitter Screen
Jordi Alba popisał się widowiskowym uderzeniem. 35-latek zdobył kolejną bramkę w barwach Interu Miami.
W niedzielę Inter Miami pokonał Nashville SC w meczu amerykańskiej MLS. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1.
W kadrze zwycięskiej drużyny znalazł się Jordi Alba. 35-latek wybiegł na murawę w wyjściowym składzie i rozegrał pełny wymiar minut.
Podczas występu przyczynił się do wygranej swojego zespołu. Wpisał się na listę strzelców w 44. minucie rywalizacji.
Wówczas arbiter podyktował rzut rożny dla Interu Miami. Klubowy kolega Alby dośrodkował piłkę w pole karne, jednak ta została wybita przez zawodnika Nashville SC.
Bezpańska futbolówka trafiła do Hiszpana, który przyjął ją na klatkę piersiową, a następnie oddał mocne uderzenie z woleja. 35-latek zdobył widowiskową bramkę.
Alba trafił do Interu Miami w lipcu ubiegłego roku. W obecnym sezonie MLS rozegrał 17 spotkań, w których zdobył trzy bramki i zaliczył cztery asysty.
Filip Węglicki01 Jul · 11:17
Źródło: Twitter