Alarm w Wiśle! Najważniejszy piłkarz kontuzjowany

Alarm w Wiśle! Najważniejszy piłkarz kontuzjowany
Piotr Matusewicz / pressfocus
Wisła wygrała z Kotwicą 2:1, ale mecz z beniaminkiem może mieć dla niej poważnie konsekwencje. Kontuzji doznał jej najlepszy piłkarz - Angel Rodado.
Hiszpan w 65. minucie strzelił gola z rzutu karnego, który - jak się okazało - dał jego drużynie zwycięstwo. Chwilę później opuścił boisko z powodu kontuzji barku. Na jego twarzy był widoczny grymas bólu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Rodado doznał urazu w jednym ze starć. Na razie nie wiadomo, jak bardzo poważne są te dolegliwości. Trudno więc spekulować, czy lider Wisły będzie mógł zagrać w środowym meczu z Jagiellonią w Superpucharze Polski.
Gdyby kontuzja Rodado okazała się poważniejsza, to byłby to poważny cios dla "Białej Gwiazdy" w walce o powrót do Ekstraklasy. Hiszpan w tym sezonie strzelił już osiemnaście goli w Betclic 1 Lidze.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski28 Mar · 22:45
Źródło: x

Przeczytaj również