Ajax walczy o Erika ten Haga. "Zrobiliśmy wszystko, żeby go zatrzymać"

Ajax walczy o Erika ten Haga. "Zrobiliśmy wszystko, żeby go zatrzymać"
knvl/shutterstock.com
Ajax Amsterdam walczy o zatrzymanie Erika ten Haga. Holenderski klub zaoferował swojemu szkoleniowcowi przedłużenie kontraktu.
Ten Hag jest przymierzany do pracy w Manchesterze United, który szuka nowego szkoleniowca. Holender ma być faworytem do objęcia tej posady. Odbył już rozmowy z szefami "Czerwonych Diabłów".
Dalsza część tekstu pod wideo
Ajax nie traci jednak nadziei, że uda mu się zatrzymać 51-latka. Wprost mówi o tym Gerry Hamstra, dyrektor techniczny klubu z Amsterdamu.
- Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, i robimy dalej, żeby go zatrzymać w Ajaksie - powiedział Hamstra.
- Czy zaoferowaliśmy mu przedłużenie umowy? Tak. Więcej pieniędzy? Wszystko, co wiąże się z nowym kontraktem, bez wchodzenia w szczegóły. Erik może określić swoją przyszłość. Jest wystarczająco doświadczony i mądry - dodał dyrektor Ajaksu.
- Mamy dwa scenariusze. Naprawdę wierzymy, że zostanie. Jeśli nie, to musimy być gotowi na drugą opcję - zakończył.
Kontrakt ten Haga z Ajaksem obowiązuje do połowy 2023 roku. Według mediów jest w nim klauzula odstępnego, która pozwala na wykupienie Holendra za 2 mln euro.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski18 Apr 2022 · 09:22
Źródło: goal.com

Przeczytaj również