Adi Huetter: Szkoda, że wracamy do domu z pustymi rękoma

Eintracht Frankfurt przegrał na wyjeździe z SC Freiburg 0:1 w niedzielnym meczu Bundesligi. Adi Huetter, trener gości, powiedział, że jego zespół zasługiwał, aby zdobyć punkt w tym spotkaniu.
- Gratulacje dla Freiburga za zwycięstwo. Ich drużyna gra lepiej niż kiedykolwiek wcześniej - powiedział Huetter, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.
- Koniec meczu był trochę szalony. Emocje są jednak częścią piłki nożnej. To był nasz szósty mecz w przeciągu 18 dni, a rozegraliśmy naprawdę dobre spotkanie - dodał.
- To my budowaliśmy akcje od tyłu i stwarzaliśmy sobie lepsze sytuacje. Mogliśmy zdobyć przynajmniej punkt, który byłby w pełni zasłużony. Szkoda, że wracamy do domu z pustymi rękoma - zakończył.
Jego podopieczni zajmują dziewiąte miejsce w tabeli ze zdobytymi 17 punktami. W następnej kolejce zmierzą się z VfL Wolfsburg.