AC Milan wciąż bez zwycięstwa! Hit nie zawiódł [WIDEO]

Screen Twitter
Lazio zremisowało z Milanem 2:2 (0:1) w meczu u siebie! Taki wynik z pewnością nie satysfakcjonuje gości, którzy wciąż czekają na przełamanie.
Goście objęli prowadzenie już w 8. minucie. Na listę strzelców wpisał się Pavlović, który wykorzystał dośrodkowanie posłane przez Pulisica.
Po zmianie stron piłkarze obu stron się rozkręcili, przynajmniej pod względem skuteczności. Lazio odpowiedziało w 62. minucie dzięki Castellanosowi. Niedługo później dla gospodarzy trafił Dia.
Nie wystarczyło to jednak do zwycięstwa, gdyż Milan się nie poddawał. W 72. minucie wyrównał Leao po podaniu od debiutującego Abrahama.
Więcej bramek już nie padło. Tym samym Lazio zatrzymało mediolańczyków i zremisowało 2:2 (0:1). Goście nie wygrali jeszcze żadnego meczu w tym sezonie Serie A.
Hubert Kowalczyk31 Aug · 22:43