Absurdalne zachowanie w Ekstraklasie. Musiał wylecieć z boiska [WIDEO]

screen/Canal+ Sport
Fran Alvarez zachował się nieroztropnie podczas meczu z Jagiellonią Białystok. 26-latek już w pierwszej połowie obejrzał czerwoną kartkę.
"Jaga" szybko objęła prowadzenie w siódmej kolejce Ekstraklasy. Na początku spotkania Afimico Pululu wpisał się na listę strzelców.
Następnie podopieczni Daniela Myśliwca zaczęli gromadzić żółte kartki. Najpierw w notesie arbitra wylądowali Fran Alvarez, Kreshnik Hajrizi, i Jakub Sypek.
W 44. minucie Alvarez musiał przedwcześnie opuścić boisko. Joao Moutinho próbował wznowić grę z rzutu wolnego, ale Hiszpan specjalnie zablokował piłkę.
Sędzia Tomasz Kwiatkowski nie wahał się ani chwili, pokazując zawodnikowi Widzewa drugą żółtą kartkę. Rafał Gikiewicz ruszył jeszcze z pretensjami do arbitra, więc też obejrzał "żółtko".
Fran Alvarez dotychczas wystąpił w 38 spotkaniach Widzewa. Zanotował w nich dziewięć bramek i pięć asyst.
Jagiellonia finalnie wygrała z Widzewem 1:0. Obszerne podsumowanie meczu znajdziecie TUTAJ.
Adam Kłos01 Sep · 21:10