Historyczny moment w NBA. LeBron James zapamięta to na długo [WIDEO]

Anthony Behar / pressfocus
LeBron James po raz kolejny zapisał się na kartach historii. Zrobił to podczas jednego z pierwszych meczów sezonu zasadniczego NBA.
Los Angeles Lakers pokonało Minnesotę Timberwolves w jednym z pierwszych meczów sezonu zasadniczego NBA. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 110:103.
W kadrze wygranej drużyny nie mogło zabraknąć legendarnego LeBrona Jamesa. 39-latek rozpoczął swój 22. sezon na parkietach najlepszej ligi świata.
Amerykanin spędził na placu gry niecałe 35 minut. W tym czasie zdobył 16 punktów oraz zaliczył pięć zbiórek i cztery asysty.
W pewnym momencie na parkiecie pojawił się potomek 39-latka, Bronny. Sportowcy byli pierwszym duetem ojciec - syn, którzy zagrali razem w NBA.
20-latek rozegrał niecałe trzy minuty. W tym czasie zaliczył jedną zbiórkę i podjął dwie próby rzutów, jednak nie zdołał trafić do kosza.
Bronny James dołączył do Los Angeles Lakers przed startem bieżącego sezonu. Został wybrany przez "Jeziorowców" w drugiej rundzie draftu z numerem 55.