Historia pisze się na naszych oczach. LeBron James się doczekał [WIDEO]

Screen/X
Po raz pierwszy w historii NBA ojciec i syn połączą swoje siły na parkiecie. Przedsmak tego dostaliśmy w poniedziałek, przy okazji przedsezonowego spotkania z udziałem Los Angeles Lakers.
Przed startem nowego sezonu NBA, Bronny James, czyli syn LeBrona, został wybrany przez Los Angeles Lakers z numerem 55. draftu. Wielkimi krokami zbliża się jego debiut w największej lidze koszykarskiej świata.
W poniedziałek "Jeziorowcy" przegrali w turnieju przedsezonowym z Phoenix Suns (114:118). Mecz ten przeszedł jednak do historii.
Na parkiecie pojawili się Bronny oraz LeBron James. Po raz pierwszy w historii ojciec i syn wystąpili w tym samym spotkaniu zespołu NBA.
Legendarny koszykarz znalazł się w podstawowym składzie na to starcie. Łącznie spędził na placu gry ponad 16 minut. W tym czasie zanotował on 19 punktów (najwięcej w meczu), pięć zbiórek oraz cztery asysty.
Bronny zagrał nieco krócej, bo jedynie 13 minut. Na przestrzeni całego starcia oddał tylko jeden rzut, lecz był on niecelny.
Pierwszy mecz Los Angeles Lakers w NBA zaplanowano na 23 października. Rywalem tego zespołu będzie Minnesota Timberwolves.
Piotr Sidorowicz 07 Oct · 12:20