"Jazda z ku***mi". Swoboda wypaliła na antenie [WIDEO]

screen/TVN
Ewa Swoboda była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. 27-letnia lekkoatletka zaskoczyła widzów na antenie stacji TVN.
Swoboda jest niezwykle utalentowaną sprinterką. Reprezentantka Polski specjalizuje się w biegach na 60 i 100 metrów.
Biegaczka ma na koncie mnóstwo sukcesów. Tylko w tym roku zdobyła srebrne medale na mistrzostwach Europy w Rzymie i halowych mistrzostwach świata w Glasgow. W 2019 roku została zaś halową mistrzynią Europy na dystansie 60 metrów.
27-latka uczestniczyła też w ostatnich igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Nie udało jej się dostać do finałowego biegu, ponieważ zajęła dziewiąte miejsce.
Teraz Swoboda pojawiła się w znanym programie telewizyjnym. W trakcie rozmowy poruszyła temat podejścia do konkretnych biegów.
- O czym się myśli, jak się biegnie na 60 metrów? - zapytał Kuba Wojewódzki.
- Szczerze? Ostatnią myślą w bloku startowym, to mówię sobie: "Jazda z ku***mi" - odpowiedziała Swoboda.
Adam Kłos03 Sep · 19:15