typy bukmacherskie

4 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Widzew wygra, zakład bez remisu (Widzew wygra, zwrot w przypadku remisu)1.95Superbet

To Ruch jest zespołem, który bardziej potrzebuje punktów, ale Widzew jest w zdecydowanie lepszej formie. Ekipa z Łodzi nie przegrała żadnego z ostatnich pięciu spotkań ligowych, a choć w poprzedniej kolejce tylko zremisowała ze Stalą na wyjeździe Niebiescy to słabszy przeciwnik, mający najgorszy w lidze bilans spotkań u siebie, z którym goście mogą wygrać.

avatarRedakcja
2
Typ: Fantastyczny mecz przyjaźni i aż 6 goli4.45STS

Widzew gra dobrze w tej końcówce sezonu moim zdaniem na meczu przyjaźni w Chorzowie po pięknych bramkach u Widzewa Alvareza Kuna Pawłowskiego i dla Chorzowa Stępińskiego wyjdzie wynik 2-4 o to minuty i strzelcy bramek 5 minuta Pawłowski z karnego 0-1 na 1-1 w 22 minucie Szczepan z rożnego na 1-2 w 42 minucie i 1-3 w 61 minucie Alvarez obydwie bramki z wolnego na 2-3 Stępiński w 70 minucie a strzelanine kończy Kun w 89 minucie na 2-4 po wolnym pośrednim