Tak fetował Ancelotti. Kibice Realu mogą się wzruszyć [WIDEO]

Screen/Twitter
Piłkarze Realu Madryt pokonali Bayern Monachium (2:1) i awansowali do finału rozgrywek Ligi Mistrzów. Po meczu kamery uchwyciły, jak triumf "Królewskich" świętował Carlo Ancelotti.
Real Madryt znów to zrobił. Tegoroczny mistrz Hiszpanii, choć do 88. minuty przegrywał z Bayernem Monachium (0:1) po golu Alphonso Daviesa, odrobił straty, dzięki czemu zagra w finale Ligi Mistrzów.
Bohaterem drużyny prowadzonej przez Carlo Ancelottiego został Joselu. Hiszpański napastnik wszedł na boisko w 81. minucie meczu. Kilka chwil później popisał się zaś dubletem na wagę zwycięstwa.
Odniesiony w środę triumf oznacza, że już 1 czerwca piłkarze Realu Madryt powalczą o 15. tytuł Ligi Mistrzów. Rywalem "Los Blancos" w rozgrywanym na Wembley finale będzie Borussia Dortmund.
Zaraz po zakończeniu spotkania z Bayernem rozpoczęło się huczne świętowanie na Estadio Santiago Bernabeu. Kamery uchwyciły, jak zwycięstwo nad byłym mistrzem Niemiec fetował Ancelotti.
Włoski trener odśpiewał wraz z kibicami hymn Realu Madryt. W komentarzach pod udostępnionym nagraniem fani "Królewskich" nie kryli wzruszenia. Część z nich określiło 64-latka mianem legendy.
Carlo Ancelotti prowadzi Real Madryt od lipca 2021 roku. Dla Włocha jest to już drugie podejście do pracy w stolicy Hiszpanii. Pierwszy epizod miał miejsce 2013-2015. Jako opiekun stołecznego klubu zdobył on mistrzostwo La Liga, dwa Puchary Króla i dwa triumfy w Lidze Mistrzów.
Piotr Sidorowicz 09 May · 10:14
Źródło: Twitter