Nie ma mocnych na Bayer. Niebywała seria trwa, co za gol! [WIDEO]

Screen Twitter
Bayer blisko finału Ligi Europy! Niemcy ograli AS Romę 2:0 (1:0) na wyjeździe!
Na początku spotkania lepszą okazję stworzyła sobie AS Roma. W 21. minucie poprzeczkę obił Lukaku. Niedługo później znacznie bardziej niedokładny był Frimpong, który zmarnował pierwszą świetną sytuację.
W 28. minucie Bayer skorzystał z prezentu wręczonego przez rywali. Karsdorp podał prosto pod nogi Grimaldo, a ten odegrał do Wirtza. Młodemu Niemcowi nie pozostało nic innego, jak tylko otworzyć wynik rywalizacji.
W dalszej części pierwszej połowy prym wciąż wiedli "Aptekarze". Problemem była jednak szalona nieskuteczność Frimponga. Wahadłowy przed przerwą zdołał zaprzepaścić dwie kolejne szanse.
Po zmianie stron spotkanie było wyrównane, niemniej kolejny cios zdołali wyprowadzić goście. Wynik rywalizacji w 73. minucie w przepięknym stylu ustalił Andrich. Na trafienie Niemca AS Roma nie zdołała już odpowiedzieć, wobec czego przegrała 0:2 (0:1).
Tym samym to Bayer jest o krok od finału Ligi Europy. Jakby tego było mało, podopieczni Alonso kontynuują swoją zniewalającą serię - nie przegrali już od 47 meczów.
W czwartkowym spotkaniu nie wystąpił Nicola Zalewski.
Hubert Kowalczyk02 May · 22:57