Gol po akcji Skórasia! Świetny rajd Polaka [WIDEO]

Michał Skóraś miał udział w golu dla Club Brugge w meczu z PAOK Saloniki w ćwierćfinale Ligi Konferencji. Po akcji Polaka do siatki trafił Ferran Jutgla.
Skóraś miał problemy, by odnaleźć się w Brugii po transferze z Lecha. W ostatnim czasie reprezentant Polski prezentuje się bardzo dobrze.
24-latek wyszedł w podstawowym składzie na rewanżowy mecz z PAOK w ćwierćfinale Ligi Konferencji. Jego drużyna pojechała do Grecji ze skromną zaliczką z pierwszego spotkania. Przed własnymi kibicami wygrała 1:0.
Brugia już w pierwszej połowie poczyniła duże kroki do awansu do półfinału. Dwa gole dla gości strzelił Jutgla. Przy drugim znaczącą rolę odegrał Skóraś.
W 45. minucie Polak wystartował do podania z własnej połowy i pognał na bramkę PAOK. Wpadł w pole karne, w pojedynku z Tomaszem Kędziorą wypracował sobie miejsce do oddania strzału, który z trudem zatrzymał bramkarz gospodarzy. Piłka trafiła do Jugli, który uderzeniem bez przyjęcia wpakował ją do siatki.
Marcin Karbowski18 Apr · 22:04