Romelu Lukaku zadedykował gola Christianowi Eriksenowi. Pokaz klasy Belga [WIDEO]

Romelu Lukaku strzelił pierwszego gola w spotkaniu Belgii z Rosją. Napastnik zadedykował trafienie Christianowi Eriksenowi.
O godzinie 18:00 rozpoczęło się spotkanie Danii z Finlandią, które w pewnym momencie zostało przerwane. Eriksen miał atak serca, musiał być reanimowany.
Mecz na kilkadziesiąt minut przerwano, ale później został wznowiony. W międzyczasie rozpoczęło się starcie Belgów z Rosjanami.
Już w 10. minucie Lukaku wpisał się na listę strzelców. Belg natychmiast podbiegł do kamery, żeby wypowiedzieć następujące słowa:
- Chris, kocham cię. Bądź silny.
Obaj panowie regularnie grają ze sobą w Interze. Kilka tygodni temu razem podnosili tytuł mistrzowski.
Adam Kłos12 Jun 2021 · 21:23
Źródło: Twitter