Robert Lewandowski nie chce odchodzić z Bayernu? Nowe informacje ws. kapitana reprezentacji Polski

Robert Lewandowski nie chce odchodzić z Bayernu? Nowe informacje ws. kapitana reprezentacji Polski
Philippe Ruiz/Pressfocus
Magazyn "Kicker" przekazał kolejne informacje w sprawie kontraktu Roberta Lewandowskiego. Według niego Bayern chce mu zaproponować krótką umowę.
Niemieckie media żyją przyszłością Lewandowskiego. Kontrakt kapitana reprezentacji Polski z Bayernem obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. W ostatnich tygodniach pojawia się mnóstwo informacji o tym, że polskiego napastnika kusi Barcelona.
Dalsza część tekstu pod wideo
Szefowie Bayernu w ostatnich dniach podkreślali, że są w kontakcie z Lewandowskim. W przyszłym tygodniu mają się spotkać z jego agentem - Pinim Zahavim.
"Kicker", wbrew doniesieniom innych niemieckich mediów, twierdzi, że Bayern chce zaproponować liderom drużyny przedłużenie kontraktów tylko o rok. Takie umowy mieliby otrzymać Manuel Neuer, Thomas Mueller i właśnie Lewandowski.
Według niemieckiego magazynu dwóch pierwszych zawodników może zgodzić się na krótkie umowy. Co zrobi Lewandowski? Tu sprawa jest nazywana mianem "skomplikowanej".
Polak podobno nie chce odchodzić z Bayernu. Wszystko zależy od warunków finansowych, jakie zaproponuje mu klub. Zdaniem "Kickera" zgodziłby się podpisać kontrakt gwarantujący takie samo wynagrodzenie, jakie ma obecnie. Niemieckie media twierdzą, że to 24 mln euro rocznie.
Bayern chciałby szybko wyjaśnić sprawę Lewandowskiego i pozostałych piłkarzy, którym wygasają kontrakty. O terminie, który wyznaczył klub, piszemy TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski21 Apr 2022 · 08:56
Źródło: kicker

Przeczytaj również