Pudło z karnego i gol w końcówce! Juventus traci punkty w LM! [WIDEO]

Screen/X
Piłkarze Juventusu zanotowali pierwszą porażkę w tym sezonie Ligi Mistrzów. Na drodze Włochów stanął Stuttgart. Gol na wagę triumfu padł w samej końcówce. Faworyta pogrążył El Bilal Toure.
Trwająca edycja Ligi Mistrzów do tej pory układała się wyśmienicie dla Juventusu. Włoski klub ogrywał PSV Eindhoven oraz RB Lipsk. Za faworyta był również uznawany w starciu ze Stuttgartem.
Mimo tego, że okazji po obu stronach było do przerwy niewiele, ze zdecydowanie lepszej strony pokazał się wicemistrz Niemiec. Najlepszej sytuacji na gola nie zamienił Ermedin Demirovic, który obił słupek.
Tuż przed przerwą o krok od wpisania się na listę strzelców był również Deniz Undav. Kapitalną interwencją popisał się Mattia Perrin.
Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy znakomite podanie za linię obrony otrzymał Undav. Atakujący Stuttgartu umieścił piłkę w siatce, lecz nie cieszył się długo. Po analizie VAR bramkę anulowano.
Piłkarze Stuttgartu chcieli iść za ciosem. W kolejnych minutach do obiecujących sytuacji doszli Enzo Millot i Ermedin Demirovic. jednak dwukrotnie interweniował bramkarz włoskiego zespołu.
Na pierwszą, groźną akcję Juventusu było trzeba poczekać aż do 67. minuty. Do pozycji strzeleckiej doszedł Kenan Yildiz. Jego uderzenie było dalekie od ideału i zostało zatrzymane przez golkipera.
W samej końcówce sędzia podyktował rzut karny dla Stuttgartu. Za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę z boiska wyleciał Danilo. Z "jedenastki" pomylił się jednak Millot. Kapitalną paradą popisał się Perrin.
W doliczonym czasie gry Millot zrehabilitował się za pudło i zanotował asystę przy golu El Bilala Toure. Ten został bohaterem swojego zespołu. Jego gol dał zwycięstwo 1:0. Juventus przegrał pierwszy mecz w tym sezonie Ligi Mistrzów.
Piotr Sidorowicz Wczoraj · 22:56