Przemysław Frankowski bohaterem! Ważny gol w 93. minucie [WIDEO]

screen/Eleven
Przemysław Frankowski został bohaterem RC Lens. Wahadłowy w samej końcówce spotkania z AS Monaco zdobył bramkę na wagę remisu 1:1.
Frankowski rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. W 65. minucie zameldował się na murawie, zmieniając Rubena Aguilara.
Wydawało się, że w 79. minucie Lens obejmie prowadzenie. Do siatki trafił Remy Lebeau Lascary, ale bramka została anulowana po analizie VAR. Niedługo potem gospodarze doszli do głosu. W 84. minucie Denis Zakaria wykorzystał asystę Caio Henrique, otwierając wynik.
W doliczonym czasie gry arbiter podyktował rzut karny dla gości po zagraniu ręką jednego z graczy Monaco. Frankowski podszedł do piłki i mocnym strzałem pokonał Philippa Kohna.
W końcówce wynik spotkania nie uległ zmianie. Po remisie ekipa Frankowskiego wskoczyła na trzecie miejsce w ligowej tabeli.
29-latek będzie mógł przyjechać na zgrupowanie w dobrym humorze. Został on powołany przez Michała Probierza na najbliższe mecze ze Szkocją i Chorwacją.
Frankowski dotychczas wystąpił w 124 spotkaniach Lens. Zanotował w nich 17 bramek i 12 asyst.
Adam Kłos01 Sep · 17:03