Piękna bramka Lecha! Pewne zwycięstwo "Kolejorza" [WIDEO]

Screen Canal+Sport
Lech Poznań ograł Stal Mielec 2:0 (2:0) w meczu wyjazdowym. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Dino Hotić.
Lech mocno wszedł w piątkowe starcie, ale początkowo drużynie brakowało skuteczności. Zmieniło się to dopiero w 32. minucie, gdy rzut wolny wykonywał Hotić.
Bośniak posłał rewelacyjne uderzenie ze stałego fragmentu gry. 29-latek nie dał większych szans Madrzykowi, a jego zespół cieszył się z prowadzenia.
Niedługo później "Kolejorz" wykorzystał błąd defensywy Stali. Zgubioną piłkę przejął Kozubal, podał do Ishaka, a ten podwyższył prowadzenie.
W 41. minucie gospodarze mogli zmniejszyć stratę, lecz Domański jedynie obił poprzeczkę. Po zmianie stron mielczanie wciąż pozostawali w natarciu, "Kolejorz" musiał ratować się wybiciem piłki z linii bramkowej.
Ostatecznie jednak Lech nie pozwolił rywalom na więcej. Pomogła w tym czerwona kartka, którą w 92. minucie zobaczył Esselink. Obrońca powalił zawodnika, który wychodził na czystą pozycję.
Ostatecznie "Kolejorz" dowiózł komfortową wygraną 2:0 (2:0) i zainkasował trzy punkty. Dzięki temu poznaniacy prowadzą w tabeli, Stal zajmuje 16. pozycję.
Hubert Kowalczyk30 Aug · 22:23