Młody kibic zaskoczył Messiego swoją prośbą. "Jesteś szalony" [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie zgrupowania reprezentacji Argentyny Leo Messi wdał się w interakcję z młodym kibicem. Chłopiec kompletnie zaskoczył 37-latka.
W połowie października piłkarze opuścili kluby i udali się na zgrupowania. Jednym z zawodników powołanym do reprezentacji Argentyny był Leo Messi.
W trakcie przerwy "Albicelestes" rozegrali dwa spotkania w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Zremisowali z Wenezuelą 1:1 oraz wygrali z Boliwią 6:0.
Messi wystąpił w obu meczach kadry. Podczas zwycięskiej rywalizacji skompletował hat-tricka i zaliczył dwie asysty przy trafieniach kolegów.
W trakcie zgrupowania 37-latek wdał się w interakcję z młodymi kibicami. Nagranie z całego zajścia niedawno obiegło media społecznościowe.
Jeden z chłopców poprosił Messiego, aby ten wykonał specjalną cieszynkę po zdobyciu bramki. W odpowiedzi piłkarz zaczął się śmiać.
- Jeśli zdobędziesz gola, czy możesz zrobić taką cieszynkę? - zapytał chłopiec.
- Jaka to cieszynka? (…) Jesteś szalony - odpowiedział Messi.