Tak bramkarze Legii zareagowali na transfer Kovacevicia. Feio o zachowaniu Tobiasza i Kobylaka

Tak bramkarze Legii zareagowali na transfer Kovacevicia. Feio o zachowaniu Tobiasza i Kobylaka
Mateusz Sobczak / pressfocus
Vladan Kovacević od razu po transferze wskoczył do podstawowego składu Legii. Goncalo Feio po meczu z Piastem wyjaśnił, jak zareagowali na to Kacper Tobiasz i Gabriel Kobylak.
Legia potwierdziła wypożyczenie Kovacevicia w czwartek wieczorem. Już w sobotę 26-latek zagrał od pierwszej minuty przeciwko Piastowi. Debiutu nie będzie dobrze wspominał, bo jego drużyna przegrała 0:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po meczu w Gliwicach dziennikarze pytali Feio o decyzję dotyczącą obsady bramki. Portugalczyk nie widzi nic nadzwyczajnego w tym, że Kovacević z miejsca wszedł do wyjściowej jedenastki.
- Jestem za kulturą pracy, treningu itd., ale w najlepszych ligach na świecie często są takie historie, że kluby podpisują piłkarzy, którzy występują następnego dnia. Nie jest to nic dziwnego, gdyż futbol to gra zespołowa - komentował Feio.
- Vladan wrócił do Polski, by bronić. W piątek trenował z zespołem, zna ligę, ma doświadczenie i pewność siebie, którą przyniósł z ostatniego półrocza w barwach mistrza Portugalii, grającego w Lidze Mistrzów. Pokazał gotowość do meczu i zagrał - dodał trener Legii.
Jesienią czasem gry dzielili się Kacper Tobiasz i Gabriel Kobylak. Po transferze Kovacevicia siłą rzeczy zostali odstawieni na boczny tor.
- Chcę powiedzieć, że reakcja grupy bramkarskiej – czy Tobiasza, czy Kobylaka – była bardzo dobra. Są momenty w życiu, w których możemy się obrazić, odpuścić, pójść w złą stronę. Możemy też wziąć się w garść, pracować, by udowodnić, że może być lepiej i stać mnie na więcej – nasi golkiperzy poszli dokładnie w tę stronę, z czego się bardzo cieszę. Uważam, że każdy z nich może mieć przed sobą dobrą karierę - podsumował Feio.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski09 Feb · 07:07
Źródło: Legia.net

Przeczytaj również