Alarm w polskiej kadrze! Nie tylko Lewandowski z problemami zdrowotnymi

Mateusz Porzucek / pressfocus
Problemy zdrowotne prześladują reprezentację Polski. Michał Probierz potwierdził dolegliwości kluczowych postaci naszej kadry.
Biało-czerwoni udanie rozpoczęli zmagania w Lidze Narodów. Po szalonym spotkaniu pokonali Szkocję 3:2 na Hampden Park.
Bohaterem meczu został Nicola Zalewski. Zawodnik Romy w trakcie rywalizacji wywalczył dwa rzuty karne. W 97. minucie sam podszedł do jedenastki i strzelił zwycięskiego gola.
Zalewski mógł wykonać karnego, ponieważ na boisku nie było już Roberta Lewandowskiego. W 72. minucie napastnik został zmieniony przez Adama Buksę. "Lewy" zmaga się z drobnym urazem, który wynikał z upadku na murawę w pierwszej połowie. Co więcej, zmiany Sebastiana Szymańskiego i Piotra Zielińskiego również wynikały z problemów zdrowotnych.
- Robert Lewandowski borykał się z czymś i dlatego była zmiana. Zmiany Sebastiana Szymańskiego i Piotra Zielińskiego też były wymuszone - zdradził Probierz na konferencji prasowej.
- Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy zawodnicy nie grają i to też musimy na to uczulić. W przypadku Roberta najważniejsze dla niego jest to, że sezon jest długi i żeby był zdrowy - dodał.
Piłkarze nie mają wiele czasu na regenerację i zebranie sił. Już w niedzielę o godzinie 20:45 biało-czerwoni zagrają z Chorwacją w Osijeku.
Adam Kłos05 Sep · 23:27
Źródło: Łączy nas piłka