Liverpool wygrał z Southampton. Kosztowna pomyłka Bednarka [WIDEO]

Liverpool wygrał z Southampton. Kosztowna pomyłka Bednarka [WIDEO]
Review News / Shutterstock.com
Southampton FC uległ u siebie Liverpool FC 1:3 (1:1) w jedynym piątkowym meczu 33. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Anfield całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Jan Bednarek. Prowadzenie "Świętym" zapewnił strzałem z kilku metrów po dziewięciu minutach gry Shane Long. Irlandczykowi świetnie zgrywał piłkę głową Duńczyk Pierre Emil Hoejbjerg.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dziewięć minut przed przerwą wyrównał uderzeniem głową Naby Deco Keita. Gwinejczykowi precyzyjnie dośrodkował w pole karne Trent Alexander-Arnold. Przy tym trafieniu nie popisał sie Jan Bednarek, który nie doskoczył do piłki w polu karnym, a po chwili ta spadła na głowę rywala.
Dziesięć minut przed końcem drugiego gola dla "The Reds" zdobył Mohamed Salah. Egipcjanin popędził z piłką przy nodze kilkadziesiąt metrów i precyzyjnym strzałem przy słupku zaskoczył Angusa Gunna.
Zwycięstwo ekipy z portowego miasta przypieczętował jeszcze sześć minut później uderzeniem z pierwszej piłki Jordan Henderson, po asyście Roberto Firmino, który z łatwością ograł Bednarka.
Podopieczni Juergena Kloppa po czwartym zwycięstwie z rzędu odzyskali prowadzenie w tabeli. "Święci" doznali natomiast piętnastej porażki w sezonie i pozostali na szesnastej lokacie w klasyfikacji.
Redakcja meczyki.pl
Daniel Makarewicz05 Apr 2019 · 22:58
Źródło: asinfo

Przeczytaj również