Kto jak nie on! Niezawodny Salah ratuje Liverpool [VIDEO]
![Kto jak nie on! Niezawodny Salah ratuje Liverpool [VIDEO] Kto jak nie on! Niezawodny Salah ratuje Liverpool [VIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/180/598f0485533c5.jpeg)
Liverpool FC pokonał na wyjeździe Crystal Palace 2:1 (0:1) w pierwszym sobotnim meczu 32. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Prowadzenie w tym spotkaniu pierwsi objęli gospodarze. W 13. minucie sędzia podyktował jedenastkę za faul Lorisa Kariusa, a Luka Milivojevic pewnym uderzeniem zamienił rzut karny na gola.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania na początku drugiej połowy. Wówczas Sadio Mane przyjął piłkę w polu karnym po zagraniu Jamesa Milnera i skutecznie uderzył w lewy dolny róg.
Bramkę na wagę zwycięstwa ekipy "The Reds" zdobył w 84. minucie Mohamed Salah. Reprezentant Egiptu przejął piłkę w polu karnym i pewnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki.
Mo Salah.. who else?! #CRYLIV #LFC pic.twitter.com/ruQIBUyZAn— Grimandi's Vids (@footbolvids) 31 marca 2018
Podopieczni Juergena Kloppa zanotowali 19. zwycięstwo w trwającym sezonie i obecnie z dorobkiem 66 punktów zajmują drugie miejsce w tabeli Premier League.
Dla drużyny "Orłów" jest to 16. porażka w tych rozgrywkach. Zawodnicy Roya Hodgsona mają na koncie 30 "oczek", co daje im aktualnie 16. pozycję.
***