"Niszczyciel". Potężny wsad Sochana! [WIDEO]

Jeremy Sochan jest w dobrej formie przed rozpoczęciem nowego sezonu NBA. Jego San Antonio Spurs wygrali sparing Utah Jazz 126:120.
Sochan przygotowuje się do swojego trzeciego sezonu na parkietach NBA. W poprzednich jego drużyna należała do najsłabszych w lidze.
Polak spotkanie z Jazz rozpoczął spotkanie w pierwszej piątce. Grał przez 25 minut. Z 15 punktami był drugim najlepszym strzelcem swojej drużyny. Miał też osiem zbiórek i jedną asystę.
W świat poszła zwłaszcza akcja Sochana z drugiej kwarty. Polak ściął pod kosz i popisał się potężnym wsadem. Oficjalny profil San Antonio skomentował jego zagranie słowem "niszczyciel".
Dla Spurs było to drugie zwycięstwo w okresie przygotowawczym. Sochana i spółkę czekają jeszcze dwa sparingi.
Nowy sezon NBA rozpocznie się 22 października. San Antonio pierwszy mecz rozegra trzy dni później. Drużyna Sochana zmierzy się z Dallas Mavericks.
Marcin KarbowskiDzisiaj · 09:34