Awaryjne powołania na mistrzostwa świata? Trzech piłkarzy może dołączyć do reprezentacji Polski U-17

Awaryjne powołania na mistrzostwa świata? Trzech piłkarzy może dołączyć do reprezentacji Polski U-17
Hubert Bertin / PressFocus
Minionej nocy doszło do alkoholowej afery w reprezentacji Polski U-17. Jak donosi Hubert Bugaj z "TVP Sport", wyrzuconych piłkarzy może zastąpić wkrótce trzech innych zawodników.
Biało-czerwoni przygotowują się do mistrzostw świata w swojej kategorii wiekowej, które rozpoczną się już w przyszłym tygodniu. Jeszcze przed turniejem mają jednak wielkie problemy.
Dalsza część tekstu pod wideo
To pokłosie afery alkoholowej, o której jako pierwsi informowaliśmy minionej nocy. Pod wpływem procentów byli Oskar Tomczyk, Filip Wolski, Jan Łąbędzki i Filip Rózga. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.



Cała czwórka została wyrzucona ze zgrupowania. Niewykluczone, że w ich miejsce zostaną powołani inni piłkarze. Konkretne nazwiska podał Hubert Bugaj z "TVP Sport".
Według jego informacji do drużyny mogą dołączyć Filip Rejczyk z Legii Warszawa, Adrian Przyborek z Pogoni Szczecin oraz Szymon Kądziółka, grający na co dzień w Stali Rzeszów.
Nie wiadomo jednak, czy zmiana w kadrze będzie w ogóle możliwa ze względu na przepisy. Trener drużyny, Marcin Włodarski, mówił o tym w "Prawdzie Futbolu".
- Duży ukłon w stronę naszych władz, prawników, całego sztabu kierowniczego. Próbujemy wszystkich furtek, które są możliwe. Staramy się o to, natomiast decyzja FIFA nie jest jeszcze znana - przyznał.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik06 Nov 2023 · 15:43
Źródło: TVP Sport/Prawda Futbolu

Przeczytaj również