Ależ gol Roberta Lewandowskiego z Realem Madryt! Arcyważne trafienie w wielkim finale [WIDEO]

Ależ gol Roberta Lewandowskiego z Realem Madryt! Arcyważne trafienie w wielkim finale [WIDEO]
screen
Robert Lewandowski zdobył efektowną bramkę w Superpucharze Hiszpanii. 35-latek trafił do siatki w finałowym starciu z Realem Madryt.
Lewandowski przyleciał do Arabii Saudyjskiej w niezbyt dobrej formie. W dziesięciu poprzednich spotkaniach Barcelony strzelił tylko dwa gole.
Dalsza część tekstu pod wideo
Reprezentant Polski przełamał się jednak już w meczu półfinałowym. Strzelił on gola Osasunie, pomagając Katalończykom w odniesieniu zwycięstwa 2:0.
Robert Lewandowski na rozgrzewce
ANP / pressfocus
Xavi Hernandez oczywiście postawił na Lewandowskiego od pierwszej minuty w rywalizacji z Realem Madryt. Początek meczu ułożył się jednak fatalnie dla mistrzów Hiszpanii. Po 10 minutach "Królewscy" prowadzili 2:0 za sprawą dubletu Viniciusa.
W 33. minucie Lewandowski zdobył bramkę kontaktową. Polak odnalazł się przed polem karnym i huknął z pierwszej piłki. Andrij Łunin nie miał szans skutecznie zareagować na ten strzał.
Robert Lewandowski po golu z Realem Madryt
screen
W sumie Lewandowski ma na koncie 12 goli i pięć asyst w tym sezonie. Dokonał tego w 25 rozegranych spotkaniach.
Gol Lewandowskiego jedynie uratował honor Barcelony. Katalończycy zostali rozbici przez Real Madryt 1:4, o czym więcej piszemy TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos14 Jan 2024 · 20:37
Źródło: własne

Przeczytaj również